Qera, Apartament 2+1, Pranë Shkollës Viktor Hygo, Tiranë, AL17591

 • 350€
Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Qera, Apartament 2+1, Pranë Shkollës Viktor Hygo, Tiranë, AL17591

Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Property ID: 47538
 • Price: 350€
 • Property Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695406666

Description

Qera, Apartament 2+1, Vilat Amerikane, Pranë shkollës Viktor Hygo, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 90 m2.
• Kati i 2 i një vile.
Organizimi :
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 2 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Orientimi jug-lindje.
• Totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Vilat Amerikane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Compare listings

Compare
Imobiliare Pranvera FUTURE HOME
 • Imobiliare Pranvera FUTURE HOME