Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë – 400€ | 137m²

 • 400€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688221492

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● 2 Tualete
● Verandë
● Kati 2
● 137 m2
● Post Parkimi

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar, ofron hapësirë të bollshme dhe postparkimi.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/property/2569/qera-apartament-2-1-fresku-tiran%C3%AB-400-137m%C2%B2-ea496.html

ID:EA496

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
urbaneast
 • urbaneast

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbaneast
 • urbaneast