Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 300 € /Muaj ID: OPP+23610

 • 300€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 300 € /Muaj ID: OPP+23610

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699373015

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1 në zonën e Freskut, Rruga Dalip Topi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 104 m2
• Kati i 3
• Orientim Jug-Lindje
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim, ballkon
Cilësime të tjera:
• Pjesërisht i mobiluar
•Totalisht i investuar; me kondicioner
•Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore
• Ndriçim natyral
• Me ashensor
• Post Parkimi (Garazh).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +