Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 300 € /Muaj ID: OPP+20635

 • 300€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 300 € /Muaj ID: OPP+20635

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me qera, apartament 2+1 në zonën e Freskut, rruga e Thesarit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 114 m2.
• Kati i 2 banim.
Organizimi:
• Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar; sistem ngrohje-ftohje, i sapo mobiluar, me grila etj.
• I pabanuar më parë.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Mundësi parkimi.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +