Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 230 € /Muaj ID: OPP+21227

 • 230€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 230 € /Muaj ID: OPP+21227

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1 në zonën e Freskut, rruga e Thesarit pranë 3D.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 102.4 m2
• Kati i 4 banim.
Organizimi: Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar; shtruar me parket, punime gipsi, sistem audio ne apartament, ndricim led etj.
• I pabanuar më parë.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Mundësi parkimi.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +