Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 165 € /Muaj ID: OPP+23212

 • 165€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 165 € /Muaj ID: OPP+23212

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 165€

Details

 • Price: 165€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:106 m2.
• Kati 2.
• Orientim veri-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me ashensor.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +