Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Dëshmorët E Kombit, Tiranë. 900 € /Muaj

 • 900€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Bulevardi Dëshmorët E Kombit, Tiranë
qera
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Bulevardi Dëshmorët E Kombit, Tiranë
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Adresa: Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 97m2.
• Kati 6 banim.
• Orientim perëndim.
• Ndërtim i ri.
• I mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Dritare dhe vetrata xhami termike.
• Me grila elektrike.
• Sistem kondicionimi.
• Ndricim natyral.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (me aspirim), 2 ballkone.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Ofron standartet më të fundit në ndërtim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit dhe jo vetëm.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 

 • Address Bulevardi Dëshmorët E Kombit, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka