Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë. 700 € /Muaj

 • 700€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697015473

Features

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1 në zonën e Bllokut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 100 m2
• Kati i 9
• Orientim Veri-perëndim.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
•Totalisht i investuar
•Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore
• Ndriçim natyral
• Me ashensor
• Me sistem kondicionimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
muca ardit
 • muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit