Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë. 550 € /Muaj ID: OPP+22594

 • 550€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë. 550 € /Muaj ID: OPP+22594

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0693489771

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:100 m2.
• Sipërfaqe neto: 82 m2.
• Kati 4.
• Orientim -perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, 1 tualet( me dritare) ,ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
• E përshtatshme për banim dhe për ambient zyre.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +