Qera, Apartament 2 + 1, Kodra E Priftit, Tiranë. 250 € /Muaj ID: OPP+21059

 • 250€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Apartament 2 + 1, Kodra E Priftit, Tiranë. 250 € /Muaj ID: OPP+21059

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698373015

Description

Jepet me Qera, Apartament 2+1, në zonën Kodra e Priftit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 100 m2
• Kati 2 i një vile.
• Orientim perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare , ballkon.
Cilësime të tjera:
• E mobiluar
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +