Qera, Apartament 1+1, Medreseja, Tiranë. 450 € /Muaj ID: OPP+29641

 • 450€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355699373015

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Adresa:Rruga Ferit Xhajko, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 71m2.
• Kati 4 banim.
• Orientim veri-lindje.
• Ndërtim i ri.
• Bosh.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndricim natyral.
• Me ashensor.
• Post parkimi i përfshirë.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, verandë.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Ofron standartet më të fundit në ndërtim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit dhe jo vetëm.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +