Qera, Apartament 1+1, Linzë, Tiranë. 190 € /Muaj ID: OPP+26463

 • 190€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Apartament 1+1, Linzë, Tiranë. 190 € /Muaj ID: OPP+26463

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 190€

Details

 • Price: 190€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me Qera, Apartament 1+1 afër 2 Luanëve.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale:72 m2.
• Kati 1.
• Orientim jug
• Me post parkimi.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +