Qera, Apartament 1+1, Kullat Binjake, Tiranë. 1,000 € /Muaj ID: OPP+27366

 • 1.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692985009

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1, pas Kullave Binjake, Tiranë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja neto: 68m2
• Kati i 9 banim.
• Orientim Veri – Perëndim.
• Disponon certifikatë pronësie.
Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet.
Cilësime të tjera:
•Me korridor shpërndarës.
• I mobiluar.
•Totalisht i investuar.
• Mobilim modern dhe i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme.
•Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +