QERA, APARTAMENT 1+1, KOMBINAT, TIRANË, TT 902

 • 300€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Rruga Fabrika e Qelqit, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Rruga Fabrika e Qelqit, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697017107

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Kombinat, Rruga e Qelqit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 52 m2.
-Kati: 4.
-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Fabrika e Qelqit, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2