Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Tiranë – 730€ | 78m²

 • 730€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 730€

Details

 • Price: 730€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0688221492

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 1 Dhomë Gjumi
● Tualet
● Ballkon
● Kati 6
● Ashensor
● 78 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet te 21 Dhjetori, ofron hapësirë të bollshme dhe është i totalisht i mobiluar në mënyrë moderne
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/property/2556/qera-apartament-1-1-21-dhjetori-tirana-730-78m%C2%B2-ea493.html

ID:EA493

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
urbaneast
 • urbaneast

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbaneast
 • urbaneast