Qera, Ambjent , Fresk 5,000 € /Muaj ID: plus 8909

 • 5.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 5.000€

Details

 • Price: 5.000€
 • Size: 1601 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Freskut në afërsi të liqenit të “Linzës” në një zonë të qetë, e preferuar dhe me ajër të pastër.
Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi duke përfshirë : hotel, kompleks, shkollë, ambjente të tjera biznesi.
Disponon sipërfaqe totale prej 1601m2 ku 700m2 janë truall dhe 901m2 janë ndërtim.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim jug-lindje-perëndim.
Organizimi:
Kati i 1 disponon 9 ambjente ndarës dhe 7 tualete.
Kati i 2 disponon 9 dhoma dhe 9 tualete.
Kati i 3 është open space.
Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendshme.
Opsion ideal investimi.
Detaje të tjera • Pjesërisht e mobiluar • I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral • Oborr • Poste parkimi •Super pamje
Për ta vizituar na kontaktoni!
ID: plus 8909

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +