Qera, Ambient, Ish Ekspozita, Tiranë 400 € /Muaj ID: OPP+20010

 • 400€
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Ambient, Ish Ekspozita, Tiranë 400 € /Muaj ID: OPP+20010

, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Qera, Ambienti i cili ndodhet tek ish Ekspozita.
Informacione mbi ambientin :
• Sipërfaqja 60m2.
• Kati 0.
Detaje të tjera :
• Organizuar në 3 ambiente të ndara.
• Tualet.
• Fasadë Xhami dhe grilë metalike.
• Lokacion i favorshëm buzë rruge për zhvillim biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +