Qera, Ambient, Fresku, Tiranë. 415 € /Muaj ID: OPP+22360

 • 415€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Ambient, Fresku, Tiranë. 415 € /Muaj ID: OPP+22360

, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 415€

Details

 • Price: 415€
 • Size: 371 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Jepet me Qera, Ambient, në zonën e Freskut , në rrugën Shefqet Kuka.
• Kati 1- Me sipërfaqe të brendshme prej 101m2 dhe 70 m2 verandë.
• Kati 0- Me sipërfaqe të brendshme prej 200m2.
• Me orientim jug-lindje.
• Punime gipsi, Sistem aspirimi dhe kondicionimi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• E ndarë në 2 ambiente.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Ambienti i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi ( magazinë, depo farmaceutike etj)
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +