Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 400 € /Muaj ID: OPP+19292

 • 400€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 400 € /Muaj ID: OPP+19292

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0699373015

Features

Description

Jepet me Qera, Ambient, në zonën e Freskut , në rrugën Fadil Deliu.
• Me sipërfaqe prej 90m2.
• Kati i 0.
• Me orientim perëndim.
• Buzë rrugës kryesore.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +