Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 330 € /Muaj ID: OPP+25306

 • 330€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 168 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692542681

Description

Jepet me Qera, Njësi tregtare, në zonën e Freskut , në rrugën Muhamet Deliu.
• Me sipërfaqe prej 168m2.
• Kati i 0.
• Me orientim perëndim.
• Buzë rrugës kryesore.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +