Qera, Ambient Biznesi, Tufinë, Tiranë. 650 € /Muaj ID: OPP+29811

 • 650€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 110 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi.
Adresa: Tufinë, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 110m2.
• Kati 0.
•360 cm lartësi.
•435 cm gjerësi .
• E ndarë në dy ambjente.

• Punime cilësore.
• Ndricim natyral.
Detaje të tjera:
• Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për ambiente biznesi si: market,showroom, magazinë etj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Shtish-Tufinë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +