Qera, Ambient Biznesi, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë. 3,850 € /Muaj ID: OPP+20185

 • 3.850€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Qera, Ambient Biznesi, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë. 3,850 € /Muaj ID: OPP+20185

3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.850€

Details

 • Price: 3.850€
 • Size: 550 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi .
Ambjenti ndodhet në rrugën Xhanfize Keko.
Me sipërfaqe 550m2, lartësia e ambientit është 3.5m.
Ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumëllojshmëri biznesesh.
• Disponon linjë 3-fazore.
• Kati i 1- rë.
• Munësi ndajre sipas kërkesave.
• Ndërtim i ri.
Hapësira të mjaftueshme për aktivitete të ndryshme biznesi si call center,zyra, klinika.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore gjë që mundëson aksesimin e faciliteteve si linja urabne, markete .
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +