Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Bardhyl, Tiranë. 400 € /Muaj ID: OPP+29580

 • 400€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694054626

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi.
Adresa: Rruga Bardhyl, Tiranë.

Më shumë informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 70m2.
• Kati 1.
• Totalisht i investuar deri në detaje..
• Punime cilësore.
• Ndricim natyral.
Detaje të tjera:
• Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për ambiente biznesi si: zyrë, qendër kursesh etj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +