Qera, Ambient Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 400 € /Muaj ID: OPP+18759

 • 400€
3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
shitje

Qera, Ambient Biznesi, Parukeri, Fresku, Tiranë. 400 € /Muaj ID: OPP+18759

3 Fresku / Linze / Dajt, fresku
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355692985009

Features

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi, Parukeri, në zonën e Freskut, Rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 60 m2
• Kati i 2.
• Orientim Jug-Perëndim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme të parukerisë: manikyr, pedikyr, krevate depilimi, rafte etj.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Klientelë e rregullt.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +