Qera, Ambient Biznesi Parukeri – Estetikë, Vasil Shanto, Tiranë. 500 € /Muaj ID: OPP+23254

 • 500€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, vasil shanto
qera

Qera, Ambient Biznesi Parukeri – Estetikë, Vasil Shanto, Tiranë. 500 € /Muaj ID: OPP+23254

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, vasil shanto
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Qera, Ambient Biznesi Parukeri – Qendër Estetike, Tiranë.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shanto, buzë rruge.
Informacion mbi Ambjentin :
• Sipërfaqja 120m2
• Kati i 0 dhe kati -1.
•Organizimi:
Ambient pritës më vete ne katin 0 dhe ambientet e tjera parukeri, estetikë, spa, etj., në katin -1.
•Pajisje moderne në gjendje pune.
•Arredim bashkëkohor.
•Biznesi disponon fasadë xhami dhe është shumë i investuar.
•Ndodhet në pozicion të favorshëm me klientelë të pasur.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address vasil shanto
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +