🌞 Pushimet e veres tek Vila Pollo, Ksamil

 • 30€
Premium qera
, Rruga Hasan Tahsini, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
Premium qera

🌞 Pushimet e veres tek Vila Pollo, Ksamil

, Rruga Hasan Tahsini, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
 • 30€

Details

 • Price: 30€
 • Size: 30 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355695302911

Description

 1. Pushime te qeta dhe te bukura prane detit 🌞
  tek Vila Pollo, Ksamil

Apartamente familjare ne bregdetin perle te Ksamilit
vetem 250m nga deti,
ku cdo dhome dhe ambjent eshte i paster, me hapesira plot drite,
me te gjitha kushtet sikur je ne shtepine tende!

Apartamentet jane me pamje nga kopeshti i gjelberuar!
Një kuzhinë me te gjitha paisjet, me një frigorifer dhe një furrë.
TV me ekran të sheshtë kabllor.
Banjo private me dush.
Ballkon
Tarraca me panorame qytetin.
WiFi – free ne te gjithe ambjentet
me parkim

Parku Kombëtar i Butrintit është 2.9 km nga Vila Pollo.
Plazhi i Porto Rikos vetem 500 metra nga Vila Pollo.

Maksimumi akomodimi ne nje apartament/te viles:

Per 3 persona
Per 4 persona
Per 5 persona

Per cdo info lutem na kontaktoni:

0041787046075 whatsapp
00355695302911

pollokalo4@gmail.com

www.instagram.com/vila_pollo
+
www.booking.com/hotel/al/vila-pollo.en-gb.html?aid=311984;label=vila-pollo-4Bf6Ud5rWDPaanVGaEv4TgS459654724502%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap%3Aneg%3Afi%3Atikwd-313507282946%3Alp9069992%3Ali%3Adec%3Adm;sid=90dd7d53932638517341998c7c98ef3d;dest_id=9089773;dest_type=city;dist=0;from_beach_key_ufi_sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1623078407;srpvid=7c116a43395f00d8;type=total;ucfs=1;sig=v1KCxL6R53#hotelTmpl

 • Address Rruga Hasan Tahsini, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania

Contact Information

View Listings
VilaPolloKsamil

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VilaPolloKsamil
 • VilaPolloKsamil