Apartament 2+1, 90 m2, prane Oxhakut

, Rruga Gjolekë Kokona, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1, 90 m2, prane Oxhakut

, Rruga Gjolekë Kokona, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692294719

Description

Apartament me sip.90 m2, ne kryqezimin e rruges Xhanfize Keko me Zihni Sakon, ne zonen e Oxhakut, kati i peste, pa ashensor.

Eshte i rikonfiguruar ne 2 dhuma gjumi, nje banjo, korridor prezantues dhe holli i madh, ne te cilin hapen dyert e ambientit te gatimit, te nje prej dhomave te gjumit si  edhe ballkoni.

Eshte i ristrukturuar, me dyer e dritare cilesore, tarrace te izoluar, ku gjendet vetem depozita e ujit.

Apartamenti eshte me dokumenta te rifreskuara (i rivleresuar) dhe eshte ndertim i viteve ’80.

Gjendet ne buze te rrugeve kryesore, i aksesueshem edhe nga transporti urban publik, 20 min larg nga qendra e qytetit (ne kembe), si edhe me kushte ambientale te kenaqeshme.

 • Address Rruga Gjolekë Kokona, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
MirDa
 • MirDa

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MirDa
 • MirDa