SHITET APARTAMENT 1+1 TE SELVIA

 • 118.000€
, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Apartament 1+1 në shitje tek Selvia, afer me Pazarin e ri, përballë shkollës Siri Kodra, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar.

Zona në të cilen ndodhet prona, ka një rrjet të mirëfilltë strukturash shtetërore, shëndetësore, arsimore, shoqërore dhe tregëtare. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 8 katesh, i cili ofron cilesi te larte ndertimi, rifinitura bashkohore, pamje shume te mire, drite natyrale gjate gjithe dites, mirembajtje, ashensor etj. Apartamenti ka rifinitura shtese shume te mira, oxhak cilesor, sistem ngrohje dhe ftohje me AC, parket laminat, vetrata me dopio xham ne te gjitha ambientet nga ku hyn drite e bollshme. Lartesia e apartamentit është 2.9m.

Apartament në shitje 1+1 me sipërfaqe neto 83.6 m2 (92 m2 bruto) pozicionohet në katin e 8-të me orientimin lindje-veri. Organizohet nga ambienti i ndenjës me hapesira te konsiderueshme + ambientin e kuzhines + ambient ngrënie, dhome gjumi, tualet i madh dhe ballkoni.

Apartamenti ka dhe tarracen te shfrytezueshme.

Mundesi parkimi me qira poshte pallatit, vend i dedikuar.

Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…a-siri-kodra-0

 • Address Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93