PRANE SELVISE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion596

 • 73.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

PRANE SELVISE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion596

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +3556692033500

Description

PRANE SELVISE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE
ID: Billion596
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane Selvise, te Gjimnazi Partizani. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues , te mirembajtur . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitet per nje jetese komode, pasi eshte shume prane Qendres. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1995/prane-selvise-apartament-2-1-ne-shitje-billion596.html

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate