Prane Restorant Fresk shitet apartament 2+1+2 ID: Billion502

 • 78.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Prane Restorant Fresk shitet apartament 2+1+2 ID: Billion502

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Prane Restorant Fresk shitet apartament 2+1+2
ID: Billion502
Shitet apartament prane Restorant Fresk me siperfaqe 113 m2.Ndodhet ne katin e 6 i organizuar ne 1 sallon,dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon te gjitha dhe dy tualete.Me nje investim cilesor dhe te gjitha fasalitetet.Zona ku ndodhet ofron qetesi dhe ne nje pallati te mireadministruar nen vezhgimin e kamerave dhe ashensor plus vend parkimi.Me orientim nga Lindja. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi i diskutueshem.Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1773/prane-restorant-fresk-shitet-apartament-2-1-2-billion502.html

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate