ZYRE NE SHITJE PRANË PAZARIT TË RI

 • 530.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

ZYRE NE SHITJE PRANË PAZARIT TË RI

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 530.000€

Details

 • Price: 530.000€
 • Size: 330 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel:  +355682050444

Features

Description

Zyra në shitje ndodhet fare pranë qendrës së kryeqytetit dhe pothuajse ngjitur me Pazarin e Ri, që i ka dhënë mjaft jetë kësaj zone, duke e gjallëruar jashtë mase, me vendas dhe sidomos turistë të huaj. Zona është e organizuar shumë mirë dhe aty gjendet një rrjet i rregullt shoqëror, tregtar, arsimor e shëndetësor, me rrugë nga të katër anët, që të nxjerrin shumë lehtë si në qendër edhe në unazë.

Pallati ku ndodhet prona është 8 katësh, me pak familje në kat.

Zyre ne shitje me siperfaqe 330 m2 ndodhet ne katin perdhe, mjaft funksionale dhe perbehet nga 8 zyra te madhesive te ndryshme, recepsion, salle mbledhje, aneks kuzhine, dhoma e arkives dhe tualet. Zyrat jane te mobiluara dhe me hapesira te bollshme. Rifiniturat jane teper cilesore. Zyrat shiten me mobilim.

Me certifikate pronësie.

Shiten edhe 3 garazhe, me cmim 20.000 Euro/secili.

Kontakt: +355682050444
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…-pazarit-te-ri

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93