PRANE KULLAVE BINJAKE, ZONA E BLLOKUT

 • 2.700€
, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.700€

Details

 • Price: 2.700€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0672043899

Description

PRANE KULLAVE BINJAKE, ZONA E BLLOKUT

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe me bulevardin kryesor.
Ambjent dublex me qira , i pershtatshem per zyra me qira, me siperfaqe 400 m2, ne katin e dymbedhjete dhe trembedhjete. Pamje shume e bukur. Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, ashensor si dhe me sistem sigurie me kamera.Perbehet nga dy ambjente te medha, pese ambjente per zyra te vecanta, ambjent gatimi i vecante i mobiluar, depo, dy banja, dy ballkone dhe verande e madhe 80m2. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar sistem kondicionimi per ftohje dhe ngrohje dhe eshte i shtruar me parket. Ne kete ambjente jane bere dhe rifinitura cilesore.

Cmimi 2700 Euro/muaj

KONTAKT Veno SILA 0672043899

Per te pare me shume informacion klikoni ne https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…ullave-binjake

 • Address Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93