Prane Kryeministrise jepet me qera Duplex

 • 2.500€
, Prane Kryeministrise
qera

Prane Kryeministrise jepet me qera Duplex

, Prane Kryeministrise
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Kullat Binjake prane Kryeministrise jepet me qera duplex per zyra ose per banim.Kati i 12 dhe 13 i nje pallati te ri i administruar ne menyre perfekte, eshte me sistem monitorimi 24 oresh.Duplexi ka nje organizim shume te mire te hapesirave te brendshme dhe karakterizohet nga vetrata te medha xhami qe mundesojne ndricim natyral gjate gjithe dites dhe pamje fantastike te qytetit te Tiranes.Kati i 12 organizohet ne 1 sallon te madh me oxhak, 1 kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi.Kati i siperm i duplexit organizohet ne 3 dhoma gjumi,3 tualete, 2 veranda.I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje+ kondicionim per cdo ambjent Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Prane Kryeministrise
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate