Prane Juridikut jepet me qera Apartament

 • 380€
Prane Juridikut
qera

Prane Juridikut jepet me qera Apartament

Prane Juridikut
 • 380€

Details

 • Property ID: 12150
 • Price: 380€
 • Property Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Prane Juridikut jepet me qera Apartament 60m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
I pershtatshem per banim dhe per zyre.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitete e nevojshme.
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Prane Juridikut
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate