PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2437

 • 250.000€
, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2437

Prane ish stacionit te trenit ofrojme apartament te tipologjise 3+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 199.7m2, ku siperfaqe apartamenti eshte 171m2. Eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati me 8 kate banimi i cili eshte ne ndertim. Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim dhe eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne kuzhinen e vecuar, soxhornon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkonin. Ka nje pozicion shume te favorshem qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7719/prane-ish-stacionit-te-trenit-apartament-3-1-2-per-shitje-billion2437.html

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate