PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2436

 • 91.500€
, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 91.500€

Details

 • Price: 91.500€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2436

Prane ish Stacionit te Trenit ofrojme apartament te tipologjise 1+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73.4 m2 dhe eshte i organizuar ne ambjentin e ndjenjes dhe kuzhines, nje dhome gjumi dhe tualetin. Pallati eshte total 8 kate banimi dhe eshte ne faze karabina ku parashikohet per nje vit te perfundoje. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin 6 banimi dhe gjithashtu pallati ka nje pozicion shume te favorshem qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7717/prane-ish-stacionit-te-trenit-apartament-1-1-per-shitje-billion2436.html

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate