Poste parkimi ne shitje

 • 22.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 22.000€

Details

 • Price: 22.000€
 • Size: 1 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -2
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Poste parkimi në shitje-Rruga Dritan Hoxha, Laprakë, Tiranë
Shiten poste parkimi në një objekt me 5-6, 10 dhe 11 kate banim me 2 kate parkim nëntokë tek Rruga Dritan Hoxha, Laprakë, Tiranë. Godina është në fazë ndërtimi, ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka vizibilitet të lartë.
Postet kanë sipërfaqe të ndryshme, dhe ndodhen në katin -1 dhe -2.
Cmimi i shitjes për secilin post varion nga 22000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting