Poste parkimi me qera

 • 1€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 2440 m²
 • Type: garazh
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepen poste parkimi me qera në një prej zonave më elitare të kryeqytetit, tek Rruga e Dibrës, pranë Kompleksit Halili. Postet ndodhen në një zonë mjaft të kërkuar dhe të populluar. E gjithë zona ka punime mjaft cilësore, survejohet nga kamera sigurie 24/7, ka të instaluar sistem zjarri, sistem hidraulik.
Postet kanë sipërfaqe totale 2440m2, ambjenti është i ndarë në 2 kate nëntokë. Ka hyrje dhe dalje në rrugën kryesore. Ambjenti është i përshtatshëm për tu kthyer në auto-sallon, showroom makinash me qera, magazinë, servis makinash, etj.
Cmimi i qerasë 2.5 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting