PORTO ROMANO, SHTEPI 1-KATESHE NE SHITJE! ID: Billion558

 • 55.000€
, Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje

PORTO ROMANO, SHTEPI 1-KATESHE NE SHITJE! ID: Billion558

, Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

PORTO ROMANO, SHTEPI 1-KATESHE NE SHITJE!
ID: Billion558
Shtepi 1-kateshe per shitje 200m2 ne Porto Romano. Ambjenti perbehet nga 4 dhoma,nje kurridor i gjate dhe nje banjo. Vila ndodhet ne nje zone te qete ,me nje pamje shume piktoreske.
https://billionrealty.al/property/1911/porto-romano-shtepi-1-kateshe-ne-shitje-billion558.html

 • Address Porto Romano, Katundi i Ri, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate