PORTI, APARTAMENTE NE SHITJE! ID: Billion2848

 • 1€
, Vlora Marina, Vlorë, Albania

Details

 • Price: 1€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

PORTI, APARTAMENTE NE SHITJE!

Me cmim okazion, shiten apartamente 1+1, 2+1, te cilat ndodhet tek Porti, ne afersi me Vlora Marine rezidence. Destinacioni më i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet në një zone unike vetëm pak metra larg nga deti, ne plazhin ranor të detit Adriatik, në një zonë të paprekur nga turizmi masiv të rrethuar nga pishat e larta dhe me një klimë qe ofron 300 dite me diell. Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshem, në privatesi, në ajer të paster, prane freskise se detit. Residenca turistike do të ofrojë shërbime, ambiente rekrekative, arkitekturë moderne, infrastrukturë të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, ofron gjithashtu ashensor dhe post parkimi. privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet. Per me shume informacione ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

 • Address Vlora Marina, Vlorë, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate