Plazh-Durres, shes apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 4, 71 m² 75.000 Euro (Mali i Robit)

 • 75.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 1+1 i konvertuar në 2+1 te Mali i Robit te Kompleksi Agza. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati katërkatësh dhe ka sipërfaqe 71 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht e mobiluar dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Në çmim përfshihet dhe një post parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Mali i Robit, Durrës

ID: 35102

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate