Pjese vile me qera

 • 450€
, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Pjese vile me qera

, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Jepet me qera kati i parë i një vile pranë Bulevardit të Ri, Tiranë.
Me sipërfaqe 110m2 dhe tipologji 2+1, është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe dhomë lavanderie. Ka hyrje dhe oborr privat. Është e investuar në detaje dhe ka mobilim luksoz.
Qeraja është 450 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting