SHITET VILE TE PERLA RESORT, GJIRI I LALZIT

 • 295.000€
, Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
shitje
, Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
 • 295.000€

Details

 • Price: 295.000€
 • Size: 149 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

Perla Residence ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjirit të Lalzit, vetëm 300 M nga Deti Adriatik. Një nga resortet më të kërkuara dhe të frekuentuara nga pushuesit e huaj dhe vendas. Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, mes ajrit të paster, pranë freskise se detit, vetëm 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.Perla Resort ofron një gamë të gjerë shërbimesh duke plotësuar kushte jetese me standarte europiane.
Ofron infrastrukturë, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 orë, hapësira të gjelbërta, mirëmbajtje elitare, bare – restorante të vendosura përgjatë gjithë shëtitores, market, dyqane veshjesh, Qendër mjeksore – 24 orë, sherbim satelitor në gjithë resortin, sherbim transporti, pishinë moderne pjesë e resortit, kënde lojrash për fëmijë, fusha sportive dhe parkim të garantuar.
Vila ofron rifinitura shumë cilësore, sistem ngrohje-ftohje Daikin, dritaret me fasada të larta xhami dhe me grila, dhoma e gjumit të shtruara me parket laminat cilësor, ndërsa ambientet e tjera me pllake, oborri i gjelbëruar dhe sistemuar shumë bukur, sistem vadites, etj.
Vile e bashkangjitur në shitje 2 katëshe buze detit Adriatik e pozicionuar ne brezin e trete, me sipërfaqe ndërtimi 149 m2 + sipërfaqe oborri 192 m2, me orientimin veri-jug. Organizohet në katin përdhe me ambientin e ndenjës, ambientin e gatimit + ngrënies, një tualet me dritare dhe veranden me akses në oborr. Kati i parë organizohet nga tre dhoma gjumi, një tualet me sipërfaqe të bollshme me dritare dhe një ballkon. Ofron 2 vende parkimi përpara Viles.

Shitet bashkë me mobilimin. Mundesi e mire investimi.

Kontakt: +355696054036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…gjiri-i-lalzit

 • Address Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93