PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI , SHITET SUPER APARTAMENT 2+1, ID: Billion3546

 • 170.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Stavri Themeli, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Stavri Themeli, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ID: Billion3546

Shitet, super apartament 2+1 ne rrugen Stavri Themeli, perballe kompleksit Delijorgji.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar,me ashensor, ne nje kompleks te vogel familjar te pershtatshem per familje me femije.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Apartamenti ka siperfaqje siperfaqe totale 95.2 m² (86.84 m² Neto)
Eshte totalisht i mobiluar dhe investuar ne menyre moderne dhe me punime cilesore

Apartamenti organizohet ne:
– 1 sallon ndenje me kuzhine
– 2 dhoma gjumi
– 1 tualet
– 1 korridor shperndares
– 1 ballkon

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Zgjedhje fantastike per banim ose investim. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme.

Cmimi eshte i diskutueshem!

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

 • Address Rruga Stavri Themeli, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate