Penthouse ne shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane

 • 160.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Hamdi Sina, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Penthouse ne shitje tek Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Hamdi Sina, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, shitet Penthouse, me siperfaqe 150 m2 (nga te cilat 45 m2 jane 2 veranda), me Hipotek, kati 4 me ashensor PERSONAL. Apartamenti eshte eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, studio, 2 tualete me dritare, korridor dhe 2 veranda. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me sistem kaldaje dhe panel diellor.

Post parkimi i perfshire ne cmim.

Shitet 160 000 Euro i diskutueshem

 • Address Hamdi Sina, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME