Penthouse ne shitje-TEG

 • 432.600€
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 432.600€

Details

 • Price: 432.600€
 • Size: 190 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694055999

Description

Penthouse në shitje-Sunrise Residence, TEG, Tiranë
Kompleksi rezidencial “Sunrise Residence”, me vila e apartamente, ndodhet 100 m nga TEG.
Kompleksi ka apartamente 1+1, 2+1, 3+1, apartamente atiko në godina tre katëshe dhe vila me sipërfaqe të ndryshme.
Kompleksi ofron:
-Monitorim me kamera
-Pishinë e hapur
-Palestër
-Parukeri
-Bar Kafe
-Fushë basketbolli dhe tenisi
-Parqe të gjelbëruar në shërbim të përbashkët
Penthouse në shitje ka sipërfaqe totale 190m2, sipërfaqe ndërtimi 162.3m2, sipërfaqe të përbashkët 27.7m2 dhe sipërfaqe verande 116m2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje-gatimi-ngrënie, 2 tualete, 2 ballkone, verandë dhe magazinë. Ndodhet në katin e pestë. Jepet për shitje i mobiluar. Në cmim është i përfshirë dhe 1 post parkimi.
Cmimi i shitjes 432600 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting