Penthouse në shitje, Shkembi Kavajes

 • 165.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet super penthouse me pamje nga deti tek Shkembi i Kavajes. I pozicionuar në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm, me super pamje ballore nga deti, në vijë të pare bregdetare.
Penthouse ka një sipërfaqe totale prej 180 m2, nga të cilat 90 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 90 m2 verandë. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është e organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet. Veranda ka hapësirë të bollshme me super pamje. Ndodhet në katin e pestë, ndërtesë me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina