Penthouse në shitje, Liqeni i Thate

 • 0
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 204 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet penthouse në një zonë mjaft të preferuar të qytetit tek Liqeni i Thatë, Tiranë. Ka akses tek parku i madh i liqenit, unaza e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Zona ofron qetësi, ajrin e pastër, infrastrukturë të rregullt dhe një pamje shumë të bukur.
Ka pranë një rrjet të rregullt shoqëror, tregtar dhe gjitha linjat urbanistike që të nxjerrin shumë lehtë në gjitha zonat e Tiranës.
Apartamenti për shitje ka sipërfaqe totale 204 m2. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 146 m2. Disponon 2 veranda me sipërfaqe 36.33 m2 dhe 21 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e pestë banim, pallat me ashensor. Apartamenti ka pamje të mrekullueshme nga liqeni.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting