Penthouse ne shitje

 • 93.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet penthosue me pamje nga deti tek Shkëmbi i Kavajës. Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.

Penthouse ka një sipërfaqe prej 76 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhome gjumi, tualet dhe verandë. Ndodhet në katin e katërt banim, në një pallat te mirëmbajtur pa ashensor. Ndodhet në vijë të dytë bregdetare.  Cmimi 93.000 euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina