Penthouse 2+1+A+BLK Kati 3, 125 m² 250 Euro (Vlore, Gjergj Araniti)

 • 250€
Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, Albania
qera

Penthouse 2+1+A+BLK Kati 3, 125 m² 250 Euro (Vlore, Gjergj Araniti)

Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 250€

Details

 • Property ID: 16514
 • Price: 250€
 • Property Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697754228

Description

Jepet shtepi me qera 2+1 ne katin e trete me ashensor. Shtepia eshte totalisht e mobiluar. Eshte e perbere nga dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon, nje ballkon dhe nje verande.Vend i sigurt parkimi poshte pallatit. Shtepia eshte gjithe kohes me drite dhe diell dhe super facilitet per nje jetese te shkelqyer., 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Mund te jepet edhe per sezonin e veres, preferohen turist te huaj.

Tel : 0697754228

 • Address Vlore, Rruga Gjergj Araniti
 • City Vlore

Compare listings

Compare
FatbardhaYneraj
 • FatbardhaYneraj